O nas

Piekarnia JANEK powstała w 1998r w Szarowie. Zaczynaliśmy od produkcji podstawowego pieczywa wypiekanego na naturalnym zakwasie. Wraz ze zmieniającymi się trendami i oczekiwaniami konsumenta rozszerzyliśmy asortyment i aktualnie możemy się pochwalić ponad setka zróżnicowanych wypieków.

W 2000r wzbogaciliśmy nasza ofertę o wyroby cukiernicze. Oprócz tradycyjnych ciast i ciasteczek Cukiernia JANEK oferuje dla Państwa duży wybór tortów na każdą okazję – tych tradycyjnych jak i nowoczesnych. Podejmujemy się wszystkich indywidualnych zamówień.

Doskonały smak i jakość produktów, to w dużej mierze zasługa wykwalifikowanych piekarzy i cukierników. Obecnie firma zatrudnia około 30 pracowników stałych oraz kilku uczniów, których chętnie szkolimy w zawodach piekarz i cukiernik. Posiadamy dwa sklepy firmowe na terenie Niepołomic, poza tym nasze produkty dowozimy do ponad 100 sklepów detalicznych w regionie.

Od początku działalność naszym celem jest dostarczenie na Państwa stoły świeżego pieczywa i wyrobów cukierniczych najwyższej jakości. To dla Was ciągle się rozwijamy i planujemy nowe inwestycje. Naszym pracownikom powtarzamy, że najlepszy produkt, to ten którego wypiek to połączenie pracy i pasji. Może dlatego cieszymy się niesłabnącym uznaniem wśród naszych klientów?

Wszystkich tych, którzy nas nie znają zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta i życzymy:

SMACZNEGO!!!