O NAS

JANEK PIEKARNIA CUKIERNIA

Piekarnia cukiernia Cukiernia piekarnia cukiernia piekarnia Cukiernia niepołomice

NASZA HISTORIA

Opowieść Wzbogacona Tradycją

Piekarnia JANEK powstała w 1998r w Szarowie. Zaczynaliśmy od produkcji podstawowego pieczywa wypiekanego na naturalnym zakwasie. Wraz ze zmieniającymi się trendami i oczekiwaniami konsumenta rozszerzyliśmy asortyment i aktualnie możemy się pochwalić ponad setka zróżnicowanych wypieków.

W 2000r wzbogaciliśmy nasza ofertę o wyroby cukiernicze. Oprócz tradycyjnych ciast i ciasteczek Cukiernia JANEK oferuje dla Państwa duży wybór tortów na każdą okazję – tych tradycyjnych jak i nowoczesnych. Podejmujemy się wszystkich indywidualnych zamówień.

Doskonały smak i jakość produktów, to w dużej mierze zasługa wykwalifikowanych piekarzy i cukierników. Obecnie firma zatrudnia około 30 pracowników stałych oraz kilku uczniów, których chętnie szkolimy w zawodach piekarz i cukiernik. Posiadamy dwa sklepy firmowe na terenie Niepołomic, poza tym nasze produkty dowozimy do ponad 100 sklepów detalicznych w regionie.

Od początku działalność naszym celem jest dostarczenie na Państwa stoły świeżego pieczywa i wyrobów cukierniczych najwyższej jakości. To dla Was ciągle się rozwijamy i planujemy nowe inwestycje. Naszym pracownikom powtarzamy, że najlepszy produkt, to ten którego wypiek to połączenie pracy i pasji. Może dlatego cieszymy się niesłabnącym uznaniem wśród naszych klientów?

Wszystkich tych, którzy nas nie znają zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta i życzymy:

Smacznego!

0
Sklepy Firmowe
0 +
Sklepów z Naszymi Produktami
0
Lat Doświadczenia
0 +
Różnych Rodzajów Wypieków

Po świeże piczywo lub pyszne wypieki?

To tutaj.

OPINIE O NAS

Zobacz Co Mówią o nas klienci

WYPIEKAMY Z PASJĄ

Co sprawia że nasze wypieki są wyjątkowe?

Wypiekamy od 1998r. co sprawia, że Nasze receptury są sprawdzone i wielokrotnie testowane. Nie ustajemy jednak w udoskonalaniu naszych produktów i ciągle staramy się poprawiać ich jakość. Nasi piekarze i cukiernicy dbają o każdy najmniejszy szczegół na wszystkich etapach powstawania wypieków. 

Nasze produkty wyróżniają się przede wszystkim wyjątkowym, domowym smakiem. Co jest tego zasługą? Stosowanie w 100% naturalnych surowców do wypieków. Dbamy o to od samego początku istnienia piekarni i nieustannie pielęgnujemy tą praktykę. Nasi piekarze i cukiernicy nie pozwolą na to aby spod ich rąk wydostał się jakiś niepożądany smak! 

Nasi piekarze i cukiernicy nieustannie praktykują tworzenie wyjątkowych wypieków. Testują różne rozwiązania i nie poprzestają we wprowadzaniu nowych, ciekawych smaków. Ich bogate doświadczenie pozwala stworzyć coś na prawdę wyjątkowego!

Nasze wypieki przechodzą kompleksową kontrolę na każdym etapie produkcji. Nic nie może nam umknąć! Piekarze i cukiernicy przygotowując i wypiekając ciasto sprawdzają je dogłębnie pod wieloma aspektami. Kiedy gotowe produkty zostają przygotowywane do wysyłki do sklepów również są dokładnie sprawdzane. Ponadto na ostatnim etapie kiedy wypieki trafiają do sklepu i są wystawiane na półki są także weryfikowane przez naszych sprzedawców.

sprawdź nasze certyfikaty

Piekarnia Cukiernia Janek